KONTAKT

Kontakt

Telefon: 74391950 (24/7) E-post: post@moveo.no Support: hjelp@moveo.no

Rørvik

Besøk/postadresse: Fjordgata 8, 7900 RØRVIK

Flatanger

Besøksadresse: Storlavika, 7770 FLATANGER

Faktura/økonomi

Fakturaadresse: Faktura e-post: faktura@moveo.no

Vårt unike team

Her ser du vårt team av teknikere og støttepersoner. En gjeng som utfyller hverandre på mange mulige måter, og et team som finner løsning på de fleste utfordringer.

Terje Sæternes

Daglig leder/IT konsulent Mobil: +47 97198388 E-post: terje@moveo.no

Kristian Grannes

IT-konsulent Mobil: +47 416 21 725 E-post: kristian@moveo.no

John-Martin Ramstad

IT-konsulent Mobil: +47 46878212 E-post: john-martin@moveo.no

Magnus Grindvik Øren

IT-konsulent Mobil: +47 90718184 E-post: magnus@moveo.no

Morten Haugmo

IT-konsulent Mobil: +47 47838425 E-post: morten@moveo.no

Emil Brasø

IT-Konsulent Mobil: +47 90598778 E-post:emil@moveo.no

Sander Sæternes

IT-assistent E-post: sander@moveo.no

Kevin Sandnes

IT-tekniker E-post: kevin@moveo.no

Kari Mette Sydskjør

Backoffice Mobil: +47 45905737 E-post: kari@moveo.no